O mně

 

Anna Matějková

„Jsem narozena v roce 1973. Se svými dvěma dětmi žiji v podhůří Orlických hor. Věnuji se pořádání seminářů pro osobní rozvoj a přednáškové činnosti. V roce 2005 vstoupila do mého života energie reiki, jejíž jsem mistrem učitelem. V roce 2014 jsme spolu s hudebníkem Davidem Andršem a výtvarnicí Veronikou Vodičkovou začali spolupracovat na projektu scénického čtení. V roce 2015 jsem založila nakladatelství ŽIVOT a vydala první knihu Život jako skládanka.“

pruh

Zde vám s radostí představuji svoji novou vizitku, kterou pro mě vytvořila výtvarnice a báječný člověk Veronika Vodičková:

Uvažovala jsem, jak se definovat na tomto malém prostoru, protože pro mnoho lidí je takové jednoznačné sebeurčení důležité. Mohla bych se nazvat různě (spisovatelka, nakladatelka, REIKI mistr – učitel…) a jistě bych našla i další definice, a to se ani nebudu ohlížet za sebe. Také je možné, že budu ještě ledasčím, i když jednou z nejdůležitějších rolí je matka a  další důležité se nabízejí: kamarádka, přítelkyně, vrba… Jedinou stálici, kterou jsem našla, a které si velmi cením je: ČLOVĚK. A proto je moje vizitka taková, jaká je.